sobota, 18 maja 2013

Bohaterowie


Megu - główna bohaterka
Lat - 19 
Znak zodiaku - baran 
Jej historia Kiedy miała około 3 miesięce, została znaleziona przez bezdomnego mężczyznę w pudle, a w rączce trzymała naszyjnik z czarnym krzyżem. Bezdomny oddał ją do sierocińca sióstr zakonnych i przebywała tam do 6 roku życia. W końcu, zamieszkała u rodziny Bevillów, złożonym z matki Anny, ojca Adama oraz brata- Cerus'a, który był od niej starszy o trzy lata. Z powodu pewnych przyczyn, w wieku 16 lat trafiła do szpitala psychiatrycznego, a po półrocznej terapii dostała się znów do sierocińca. Kiedy skończyła 18 wiosen, żyje na swój koszt, chodzi do liceum i się uczy, chociaż jest nadal zamknięta w sobie. Lee - szef całej grupy, mieszka w zamku i uznawany jest za potomka Elżbiety Batory. Zajmuje się na co dzień zarządzaniem spraw wewnętrznych oraz ciągle poszukuje 'Śmierci'. Nie chce sobie zaprzątać głowy innymi sprawami.  
Lat - 20 (?)
Znak zodiaku - lew


Aki - wesołek, romantyk. Jeden z uznawanych potomków Batory, jednak pracuje jako kelner lub lokaj, który będzie obsługiwał wycieczkowiczów. 
 Planowałam, aby był podobny z wyglądu do Gakupo ( vocaloid ) ale nie mogłam znaleźć żadnych fioletowych włosów ;c. 
Lat - 18(?)
Znak zodiaku - strzelec 


 Kenji - tak zwany 'podrywacz', który nie przepuści żadnych okazji do spędzenia czasu z kobietą.  Uznawany potomek, pracuje również jako lokaj, chociaż woli nazwę ' podglądacz damskich atutów'
Lat - 20 (?) 
    Znak zodiaku - Panna 


Yuuki - uwielbiające słodkie rzeczy chłopczyk. Również odnaleziony potomek, który jednak woli spędzać swój czas robiąc kawały pozostałym towarzyszom. Zazwyczaj można go znaleźć obok Seiji'ego. Często czepia się ładnych dziewczyn, z którymi, jak to określa ' może nawiązać dziecięcą przyjaźń' 
Lat - 10(?)
Znak zodiaku - waga


Seiji - komputerowiec, strasznie oschły w stosunku do innych, chociaż trzyma z Yuuki'm. Jego całe życie to technologia, jest tak zwanym mózgiem grupy. Także uznawany potomek, lubi pracować z resztą jako kelner, ponieważ może przyjrzeć się zachowaniu innych ludzi, odwiedzających zamek. 
                                                                                                                                Lat - 20(?)
                                                                                                             Znak zodiaku - koziorożec 


Sera - klasowa ślicznotka, dość bogata, lubi okręcać chłopaków wokół swojego palca, a i adoratorów jej nie brakuje. Jedzie na wycieczkę, aby polepszyć sobie oceny. 
Lat - 19 
Znak zodiaku - bliźnięta


Lucy - dziewczyna z klasy Megu, niezwykła optymistka, kocha życie. Lubi wiązać swoje rude włosy w dwa warkoczyki. Stara się zaprzyjaźnić z główną bohaterką, ponieważ bardzo interesuje ją jej sposób bycia. 
Lat - 19
Znak zodiaku - RybyPan Yae - lokaj pracujący w zamku, służy tam od bardzo dawna, wcześniej jako zwykły sprzątacz, pomaga niekiedy chłopcom w różnych zadaniach oraz zna ich tajemnice. 
Lat - 70 
Znak zodiaku - Rak 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz